OZNANILA: petindvajseta navadna nedelja

sv. Mihael

Za čiščenje in krašenje cerkve se zahvaljujem vsem, ki ste prišli, saj je bilo jesensko generalno čiščenje za vse skupine pred dnevom celodnevnega češčenja. Prihodnjo soboto je na vrsti Veliki Mengeš, severno od Prešernove in Kolodvorske.

Ministranti se zberemo ob 13.45 pred cerkvijo in gremo z osebnimi avtomobili v Ihan na srečanje dekanijskih ministrantov.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše o festivalu mladih v Stični. O mengeškem pisatelju Ivanu Sivcu. Izšla je tudi revija Praznična.

V sredo bo molitev pred Najsvetejšim. V petek bo dan celodnevnega češčenja. Razpored je objavljen v Mihaelovem listu. Ob 18.00 bo sklep vodil prof. dr. Bogdan Dolenc, ker je zlatomašnik g. Vinko Guna zadržan.

V petek ob 18.00 bo međugorska molitev.

Prihodnja nedelja bo Mihaelova. Ob 10.00 bo katehetska nedelja. Otroci k sveti maši ob 10.00 prinesite šolske torbe, da jih bom blagoslovil.

Ob 15.00 uri bo romarski shod na Homcu, 30 minut prej pa molitev rožnega venca. Vabljeni.