OZNANILA: Mihaelova nedelja

sveta Faustina Kowalska

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Velikega Mengša severno od Prešernove in Kolodvorske. Prihodnjo soboto so na vrsti Mali Mengeš vzhodno od Liparjeve.

Izšel je nov župnijski list za oktober. Izšla je nova številka Družine. V njej piše o supersinodi, o sledeh, 900-letnici stiških menihov. . Izšla je oktobrska številka Ognjišča. V njej je intervju z Mihaelo Jordano, ki že 20 let sodeluje z revijo Ognjišče.

Oktober je mesec molitve rožnega venca. Vabljeni k molitvi rožnega venca pol ure pred vsako sveto mašo, razen ko je uro pred mašo češčenje Najsvetejšega.

V ponedeljek ob 11.00 bo v družinskem krogu pogreb Petre Tomšič z Glavnega trga. Gospod, daj ji večni mir in pokoj. Naj počiva v miru.

Od srede do sobote bo ob 18.00 molitev pred Najsvetejšim.

V sredo po sveti maši bo seja ŽPS v župnijskem domu.

V četrtek ob 17.30 bo v župnišču priprava za starše in botre na krst otrok.

V petek bo obisk bolnikov po domovih.

V soboto od 7.00 do 8.30 bo vpis svetih maš za november in december ter tudi za oktober.

V soboto ob 19.00 bo sveta maša za jubilante.

V nedeljo bo žegnanjska nedelja. Pri vseh mašah bo ofer za obnovo orgel.