OZNANILA: štiriindvajseta navadna nedelja

Frans Hals: Sveti Matej

Za čiščenje in krašenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Velikega Mengša od Grobeljske do Kolodvorske. Prihodnjo soboto so na vrsti vse skupine, ker je to pred dnevom celodnevnega češčenja.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše o Oratorijih in pripravi na Stično. Izšla je revija Prenova.

V petek je v 84. letu umrl Franc Skok. Pogreb bo v tem tednu. Gospod, daj mu večni mir in pokoj. Naj počiva v miru.

V ponedeljek se začenja verouk v novem veroučnem letu 2023/24.

V sredo ob 18.00 bo molitev pred Najsvetejšim v cerkvi. Ob 18.00 bo v župnišču srečanje za ministrante.

V četrtek ob 17.30 bo priprava staršev in botrov na krst otrok.

V petek ob 20.00 bo mladinski verouk. Prav tako v soboto ob istem času za tiste, ki ne morejo priti v petek. Vse se bo dogajalo v župnišču.

V soboto bo v primeru lepega vremena planinsko romanje na Moličko peč. Odhod z osebnimi vozili iz Mengša pri zvoniku ob 7.00 uri.

Prihodnja nedelja bo 25. navadna. Ob 9.00 uri se pričenja katehumenat. Uvajanje odraslih v krščanstvo. V župnišču v Ihanu. Kandidati napišite motivacijsko pismo, zakaj želite prejeti zakramente.

V nedeljo ob 14.00 bo v Ihanu kviz za ministrante, ob 15.00 pa turnir v nogometu.