OZNANILA: Mihaelova nedelja

sveta Marija Faustina Kowalska

Za generalno čiščenje cerkve se zahvaljujem vsem skupinam. Prihodnjo soboto so na vrsti Veliki Mengeš od Grobeljske do Kolodvorske.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše o škofovskem posvečenju v Novem mestu. Izšla je revija V Materini šoli, Glasnik Kraljice miru ter Mihaelov list.

Ob 15.00 bo na Homcu romarska sveta maša, 30 minut prej pa molitev rožnega venca.

V sredo ob 17.00 uri bo priprava staršev in botrov na krst otrok.

V soboto ob 19.00 uri bo v župnijski cerkvi sveta maša za zakonske jubilante. Tisti, ki v tem letu praznujete oktobra obletnico cerkvene poroke, od 5 do 65 let, vabljeni k sveti maši.

Prihodnja nedelja bo žegnanjska. To je obletnica posvetitve mengeške cerkve. Ob 14.00 bo molitev rožnega venca v Loki. Vabljeni, da ga molite pol ure pred vsako sveto mašo ali doma v krogu družine.