Tedenska oznanila

OZNANILA: žegnanjska nedelja

sveta Terezija Avilska

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Velikega Mengša od Grobeljske do Kolodvorske. Prihodnjo soboto so na vrsti Veliki Mengeš, severno od Prešernove in Kolodvorske.

Izšla je nova številka Družine. V njej si preberite članek: Življenje je nedotakljivo. Škof Andrej Saje prevzel novomeško škofijo. Izšla je nova številka Misijonskih obzorij. V njej so slike vseh slovenskih misijonarjev, ki delujejo v misijonih letos in zemljevid sveta.

Ob 15.00 bo molitev rožnega venca v loški cerkvi vabljeni.

V ponedeljek ob 20.00 bo v župnijskem domu srečanje za starše otrok, ki obiskujejo 8. in 9. razred verouka.

V četrtek 14.10 ob 18.00 bo na Teološki fakulteti v Ljubljani prvo srečanje duhovne akademije. Vabljeni k vpisu do konca oktobra. V četrtek ob 20.00 uri bo v župnišču v Dobu prvo srečanje Šole za zakon v okviru Najine poti. Mladi, ki se želite poročiti, vabljeni na temeljito pripravo na zakon. Več na www najina pot.

V četrtek ob 20.00 ima v župnijskem domu srečanje ženska skupina.

V petek ob 20.00 bo mladinski verouk.

V soboto ob 9.00 bodo vaje za ministrante. Vabljeni tudi novi.

Prihodnjo nedeljo ob 15.00 bo rožni venec pri kapelici v Topolah. Vabljeni.

V nedeljo ob 16.00 bo v župnijski cerkvi sveta maša za skupino Vera in Luč. V nedeljo ob 16.00 uri bo v ljubljanski stolnici slovesna sveta maša ob začetku sinode v Nadškofiji Ljubljana. Vabljeni.