Tedenska oznanila

OZNANILA: šestindvajseta navadna nedelja

sveti Mihael

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini s Pristave in iz Malega Mengša zahodno od Liparjeve. Prihodnjo soboto so na vrsti vse skupine, ker je generalno čiščenje.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše: Ali smo poskusni zajški ali odgovorni državljani – o varnosti cepiv. O mednarodni konferenci zaščite otrok v Varšavi. Izšla je nova številka Ognjišča. V njem piše o rožnem vencu in bitki pri Lepantu.  Kje so vsi ti fantje?

V sredo goduje naš župnijski zavetnik nadangel Mihael. To je tudi dan celodnevnega češčenja. Od 12.30 do 14.00 še ni molivcev. Če se kdo javi, bo Najsvetejše izpostavljeno, drugače ga bomo shranili v tabernakelj. Sklep bo vodil letošnji zlatomašnik, g. prelat Andrej Svete.

V petek je prvi petek. Po domovih bo obisk bolnikov. Vabljeni v večjem številu tudi k ljudski pobožnosti rožnega venca.

V soboto bo molitev rožnega venca na fatimski način. Iz sobote na nedeljo bo celonočno češčenje v zimski kapeli.

Prihodnja nedelja bo Mihaelova. Pri vseh mašah bo ofer za obnovo župnijske cerkve – fasade.

Danes po sveti maši ste vzeli liste, kamor boste napisali predloge za izbiro novih članov ŽPS. Na listih so tudi ustrezna navodila. Liste prinesite naslednjo nedeljo k maši in vrzite v skrinjico, ki bo sredi cerkve in z napisom “za ŽPS”.