OZNANILA: Peta velikonočna nedelja

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Topol in Dobena. Prihodnjo soboto je na vrsti skupina iz Pristave in Malega Mengša zahodno od Liparjeve.

V sredo ob 18.00 bo molitev pred Najsvetejšim za potrebe župnije. Prihodnja nedelja bo 6. velikonočna.
Zaradi pandemije koronavirusa vse ostale stvari odpadejo oziroma bodo prestavljene, npr. slovesnost prvega svetega obhajila.
Uradne ure bodo od ponedeljka do petka po večerni sveti maši. Lahko so pa tudi po predhodnem dogovoru.
Spovedovanje je po dogovoru v zimski kapeli ali veroučni učilnici. Za sveto spoved lahko pokličete g. Štefana ali g. župnika.
Če se posebej pri nedeljskih mašah v cerkvi počutite ogrožene, če nimate dovolj prostora okoli sebe (1,5 m) lahko sveto mašo spremljate tudi preko zunanjih zvočnikov pred cerkvijo. Možnost je tudi svetega obhajila pred cerkvijo. Lahko pa seveda še naprej spremljate svete maše po radiu, televiziji ali internetu.