OZNANILA: velika noč

Za generalno čiščenje, ki je bilo v ponedeljek, se zahvaljujem vsem skupinam. Hvala tudi za krašenje cerkve gospe Majdi, Anžetu in Urošu pa za postavitev božjega groba.

V soboto so na vrsti za čiščenje cerkve Mali Mengeš vzhodno od Liparjeve.

Izšla je nova številka Družine, Ognjišča, Prijatelj, V Materini šoli in Mihaelov list.

V ponedeljek je praznični velikonočni ponedeljek. Sveti maši bosta ob 8.00 in 10.00.

V tem tednu ni verouka.

Od četrtka do sobote bo uro pred sveto mašo izpostavljeno Najsvetejše v češčenje.

Večerna sveta maša je sedaj ob 19. uri.

V soboto od 7.00 do 8.30 bo vpis svetih maš za maj in junij. Iz sobote na nedeljo bo celonočno češčenje.

Prihodnja nedelja bo Bela nedelja. Ob 10.00 sodelujejo birmanci in bo birmanska sveta maša. Po sveti maši bom v cerkvi na voljo staršem birmancev za morebitna vprašanja, ki so povezana v zvezi z neposredno pripravo na birmo in samo slovesnostjo.

V nedeljo ob 17.00 bo v župnijski cerkvi v Domžalah revija cerkvenih mladinskih pevskih zborov dekanije Domžale. Sodeluje tudi mengeški zbor CONCORDIA. Vabljeni.