OZNANILA: peta postna nedelja (tiha)

Guido Reni: Ssveti Jožef z Jezusom

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Velikega Mengša od Grobeljske do Kolodvorske. Prihodnji petek so na vrsti Veliki Mengeš severno od Prešernove in Kolodvorske.

Izšla je nova številka Družine.

V ponedeljek ob 13.00 bo pogreb Marije Kosec. Gospod, daj ji večni mir in pokoj.

V torek bo praznik svetega Jožefa. Sveti maši bosta ob 8.00 in 18.00.

V sredo ob 17.00 bo molitev pred Najsvetejšim.

V petek bo spovedni dan v Domžalah. Spovedovanje bo od 7.00 do 19.00. V petek ob 17.00 bodo vaje za ministrante. Po sveti maši bo križev pot.

V soboto bomo ob 8.00 uri pri maši praznovali Gospodovo oznanjenje Mariji – materinski dan. Večerna sveta maša bo nedeljska.
V soboto po večerni sveti maši bo predstavitev programa POTA. To je skupina, ki se pripravlja za delo v misijonih. Običajno za tri tedne.

Prihodnja nedelja bo cvetna. V krstni kapeli so na voljo oljčne vejice za cvetno nedeljo. Darovi so namenjeni za pomoč župnijam v slovenski Istri. Prav je, da prispevamo vsaj 2 € za vejico. Pred cerkvijo bodo prodajale butarice za cvetno nedeljo vernice iz župnije Ihan.