OZNANILA: nedelja Kristusa kralja vesoljstva

sveta Katarina Labouré

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Pristave in Malega Mengša zahodno od Liparjeve. Prihodnjo soboto je na vrsti skupina iz Velikega Mengša od Grobeljske do Kolodvorske.

Izšel je nov Mihaelov list. Izšla je revija Prenova ter novi številki Družine in Ognjišča.

V nedeljo, 26. novembra, ob 15.00 bo v župnijski cerkvi sv. Jožefa na Viru revija odraslih mešanih cerkvenih pevskih zborov dekanije Domžale. Vabljeni k poslušanju.

V ponedeljek se pričenja teden Karitas.

Od srede do sobote bo ob 17.00 molitev pred Najsvetejšim.

V petek bo obisk bolnikov po domovih.

V soboto, 2. decembra, od 7.00 do 8.30 bo vpis svetih maš za januar in februar.
Ob 19.00 bo v župnijski cerkvi koncert mladinskega pevskega zbora Concordia. Kot gostje bodo sodelovali godalni kvintet Arco V.

Iz sobote na nedeljo bo v župnišču celonočno češčenje pred Najsvetejšim.

Prihodnja nedelja bo 1. adventna. Pri vseh mašah bo nabirka za potrebe Karitas.
Ob 15.00 bodo v Šinkovem Turnu pete litanije. Peš romanje po Fundkovi poti bomo začeli ob 13.30 pred župniščem. Vabljeni.

Od Škofijske karitas smo prejeli hrano za vse, ki ste utrpeli škodo v poplavah. Hrano bomo delili vsak ponedeljek v decembru od 9.00 do 11.00 v prostorih Župnijske karitas. Lepo vabljeni!