OZNANILA: triintrideseta navadna nedelja

sveta Cecilija

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Topol in Dobena. Prihodnjo soboto so na vrsti Pristava in Mali Mengeš zahodno od Liparjeve.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše o 30 letih ponovnega delovanja škofovih zavodov.

Danes ob 15.00 ima srečanje skupina Vera in Luč.

V ponedeljek po sveti maši bo verouk za odrasle v župnišču. Prav tako bo v župnišču srečanje za birmanske animatorje.

V sredo ob 17.00 bo molitev pred Najsvetejšim. Po sveti maši bo v župnišču pogostitev za pevce, ker ta dan goduje sv. Cecilija, zavetnica cerkvene glasbe. Po sveti maši bo v župnijskem domu sestanek za starše otrok, ki obiskujejo 4. razred verouka.

V petek ob 17.00 bo Međugorska molitev.

V nedeljo bo slovesni praznik Jezusa Kristusa, Kralja Vesoljstva. Pri maši ob 10. uri sodelujejo veroučenci 4. razreda. Predstavili se bodo birmanski kandidati.

Ob 15.00 bo na Viru revija cerkvenih pevskih zborov. Vabljeni k poslušanju.