OZNANILA: misijonska nedelja

sveti Juda Tadej

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini s Pristave in iz Malega Mengša zahodno od Liparjeve. Prihodnjo soboto so na vrsti Veliki Mengeš od Grobeljske do Kolodvorske.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše o slovenskih terapevtih, ki usposabljajo Etiopijce.

V 84. letu življenja je umrl Stane Oražem. Pogreb pokojnika bo v ponedeljek ob 13.00 uri. Gospod, daj mu večni mir in pokoj. Naj počiva v miru.

V sredo ob 18.00 bo molitev pred Najsvetejšim. Po sveti maši ob 19.30 bo v cerkvi spoznavno srečanje za vse, ki so pripravljeni sodelovati pri organizaciji novoletnega taizejskega srečanja mladih (v okviru ESM Ljubljana) v naši župniji.

V petek bo v Domžalah od 7.00 do 19.00 spoved pred vsemi svetimi. Spoved je povezana s popolnim odpustkom.

V petek ob 18.00 bo Međugorska molitev.

Prihodnja nedelja bo 30 navadna.