OZNANILA: osemindvajseta navadna nedelja

sveta Uršula

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Topol in z Dobena. Prihodnjo soboto so na vrsti Pristava in Mali Mengeš zahodno od Liparjeve.

Izšla je nova številka Družine, revija Don Bosco in revija Prenova.

V ponedeljek po sveti maši bo sestanek za voditelje birmanskih skupin. Kdor se čuti nagovorjenega , vabljen, da se pridruži skupini.

V torek ob 19.00 bo odprtje nove skavtske hiše v Ljubljani, Štepanjsko nabrežje 34. Vabljeni skavti in njihovi starši. Od 16.00 do 18.00 bo ogled hiše, od 18.00 do 19.00 program ob 19.00 sveta maša, ob 20.00 pogostitev. Vabljeni še posebej tisti, ki ste prispevali finančna sredstva za novo hišo.

V sredo ob 18.00 bo molitev pred Najsvetejšim. V sredo ob 18.00 bo v župnijskem domu sestanek za starše veroučencev 7. razreda.

Prihodnja nedelja bo misijonska. Pri vseh mašah bo nabirka za misijone. Pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo veroučenci in starši 7. razreda.

Po sveti maši bodo pred zvonikom na voljo manjše ekološke sveče za praznik vseh svetih. Priporočen dar za svečo je 2 €. Sredstva bodo namenjena Župnijski Karitas Mengeš za pomoč ljudem v stiski.