DELOVNA AKCIJA: pomoč pri demontaži orgel in priprava malice za delavce

V prihodnjem tednu (od 12. do 16. junija) v cerkvi pričenjamo z demontažo orgel. Na vas se obračamo s prošnjo za pomoč.

1. Od srede do petka potrebujemo pomoč vsaj štirih možakarjev. Gre za fizično delo, predvsem za pomoč pri prenašanju in razstavljanju večjih delov orgel in orgelske omare.

2. Od ponedeljka do petka iščemo gospodinje, ki bi za delavce pripravile malico, vsak dan ena gospodinja. Malica bi se postregla vsak dan ob 11.30. Malica se lahko postreže v župnišču (v učilnici), v primeru lepega vremena tudi zunaj pred cerkvijo oz. lahko gospodinja postreže doma, če ji je to lažje. Okvirno število oseb na malici je sledeče: ponedeljek in torek 7 oseb, sreda 10 oseb, četrtek in petek 12 oseb. Na malici bodo delavci iz delavnice mojstra Močnika + domači pomočniki + g. župnik in g. Babič.

Svojo pripravljenost prosimo sporočite Urošu na e-pošto uros.urbanija@gmail.com ali telefon 031 353 969. Tu dobite tudi vsa dodatna pojasnila.