OZNANILA: šesta velikonočna nedelja

John Singleton Copley: Gospodov vnebohod

Za čiščenje in krašenje cerkve, župnijskega doma in okolice cerkve se zahvaljujem staršem prvoobhajancev. Prihodnjo soboto so na vrsti Pristava in Mali Mengeš zahodno od Liparjeve.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše, da je evtanazija trgovski način razmišljanja. Izšla je revija Prenova.

Pred nami so prošnji dnevi. V ponedeljek bo ob 6.00 procesija v Loko, kjer sledi sveta maša. V torek bo sveta maša ob 7.00 v Grobljah, v sredo pa bo sveta maša ob 6.00 v Mengšu.

Umrla je Zofija Bergant iz Loke. Pogreb pokojne bo v torek ob 13.30. Gospod, daj ji večni mir in pokoj. In večna luč naj ji sveti. Naj počiva v miru.

V četrtek bo praznik Gospodovega vnebohoda. Sveti maši bosta ob 8.00 in 19.00.

V petek po sveti maši bo v župnijskem domu odprtje razstave ročnih del, ki so jih v tem letu ustvarjale backove vezilje. Razstava bo odprta tudi v soboto in nedeljo. Vabljeni.

Prihodnja nedelja bo 7. velikonočna.