OZNANILA: Mihaelova nedelja

Caravaggio: Sveti Frančišek asiški v zamaknjenju

Za čiščenje cerkve in župnijskega doma se zahvaljujem vsem, ki ste čistili, saj ste bile zaradi generalnega čiščenja povabljene vse skupine. Prihodnjo soboto so na vrsti Topole in Dobeno.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše, če sta župnik in iman prijatelja. Izšel je nov Mihaelov list.

V ponedeljek po sveti maši bo verouk za odrasle v župnišču.

V torek ob 20.00 bo sestanek za starše 3. razreda verouka v župnijskem domu.

Od sredo do sobote bo uro pred sveto mašo češčenje pred Najsvetejšim.

V petek bo obisk bolnikov po domovih. Ob 18.00 bodo vaje za ministrante. Vabljeni tudi novi. Zberemo se v župnišču.
Z mladinskim veroukom bom pričeli v petek ob 20.00 uri. Mladi vabljeni.

V soboto bo začetek novega skavtskega leta. Začeli bomo s sveto mašo ob 10.00.
Ob 19.00 bo sveta maša za zakonske jubilante. Če bo vreme dopuščalo, se zberemo nekaj minut pred mašo pred cerkvijo in gremo v sprevodu v cerkev. Gospodinje naprošam za peko peciva za pogostitev zakonskih jubilantov in ga prinesejo v župnijski dom v petek 7.10. od 18.00 do 19.00.

Prihodnja nedelja bo žegnanjska – obletnica posvetitve župnijske cerkve. Pri vseh mašah bo ofer za obnovo orgel.