Tedenska oznanila

OZNANILA: nedelja dobrega pastirja

Dobri pastir

Za čiščenje cerkve in župnijskega doma ter košenje trave se zahvaljujem staršem prvoobhajancev.

Prihodnjo soboto so na vrsti Topole in Dobeno.

Izšla je nova številka Družine. Posvečena je 70-letnici izhajanja. Začetek je bil 7. 5. 1952. Ob tem jubileju iščejo nove naročnike.

V ponedeljek po 20. uri bo župnija Mengeš gostila križ svetovnega dneva mladih. Križ bomo oddali v petek po predavanju, po 22. uri. Križ bo v cerkvi ali tudi občasno v župnijskem domu. Vabljeni k čaščenju križa.

V torek ob 20.00 bo seja ŽPS v župnišču. Člani vabljeni.

V sredo ob 18.00 bo molitev pred Najsvetejšim.

V četrtek ob 20.00 bo priprava staršev in botrov na krst otrok v župnijskem domu.

V petek ob 20.00 bo v župnijskem domu predavanje dr. Bogdana Dolenca na temo nebesa. Vabljeni.

Letos bomo 12. 6. praznovali župnijski dan. Možje so že ta teden pričeli z urejanjem prostora za piknik, ki bo na samostanskem vrtu. Zato vabljeni v soboto 14. 5. ob 9.00, da skupaj naredimo, kar je še potrebno. Dela je veliko, žejni pa tudi ne bomo. Dobimo se pred župniščem.

Prihodnja nedelja bo 5. velikonočna.