OZNANILA: tretja velikonočna nedelja

Sveti Florjan

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Malega Mengša, vzhodno od Liparjeve. Prihodnjo soboto so na vrsti starši prvoobhajancev.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše, da je najdražja tista energija, ki je ni. O 500-letnici smrti škofa Jurija Sladkonje. Izšla je nova številka Ognjišča. V njem piše o Miri Milavec, sodelavki karitas v Ukrajini. Rekreacija za dušo in telo. Izšel je nov župnijski list. Izšla je nova številka revije V Materini šoli.

Obhajamo teden molitve za nove duhovne poklice.

V ponedeljek se začenja šmarnična pobožnost pri večerni sveti maši.

V tem tednu bodo molitve pred Najsvetejšim po sveti maši, ker bo ob 18.00 uri priprava na prvo sveto obhajilo.

V petek bo obisk bolnikov po domovih.

V soboto bo molitev na fatimski način ob 18.00 uri.

V noči iz sobote na nedeljo bo celonočno češčenje v župnišču.

V nedeljo ob 10.00 uri bo slovesnost prvega svetega obhajila. Prve klopi v cerkvi bodo rezervirane za prvoobhajance in njihove družinske člane.

Prihodnja nedelja bo nedelja dobrega pastirja – svetovni molitveni dan za nove duhovne poklice. Na spletni strani župnije je prijavnica za letošnji oratorij.