OZNANILA: velika noč

Rembrandt: Vstali Kristus se prikaže Mariji Magdaleni

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Velikega Mengša, severno od Prešernove in Kolodvorske. Zahvaljujem se za okrasitev cerkve in skupini za postavitev božjega groba. Pevskim zborom za petje pri obredih, ministrantom za sodelovanje pri obredih, bralcem beril in pasijona.
V četrtek in petek so na vrsti za čiščenje cerkve in okolice ter župnijskega doma starši birmancev.

Izšla je nova, dvojna, velikonočna številka Družine. V njej si preberite, Kdaj jemo blagoslovljene jedi?

Jutri je velikonočni ponedeljek. Svete maše so po nedeljskem razporedu.
Ob 20.00 bo v župnijskem domu Video klub Mavrica Radomlje pripravila filmski večer.

V torek ob 18.00 se bo g. škof birmovalec srečal z birmanci. Birmanci se skupaj s starši in botri zberejo v cerkvi ob 17.50. Po srečanju z g. škofom sledi še sveta maša.

V sredo ob 18.00 bo molitev pred Najsvetejšim.

Umrl je Anton Ručigaj z Dobena. Pogreb pokojnega bo v sredo ob 13.00. Umrla je Marija Plevel r. Novak z Lavričeve ulice. Pogreb pokojne bo v četrtek ob 14.00. Gospod, daj jima večni mir in pokoj, večna luč naj jima sveti, naj počivata v miru.

V petek ob 17.00 bo pred cerkvijo blagoslov motorjev in motoristov.

V soboto ob 10.00 bo slovesnost svete birme. Sedeži v cerkvi so rezervirani za birmance in njihove botre. Med samo birmansko slovesnostjo bo v cerkvi dovoljeno fotografirati le uradnemu fotografu.

Prihodnja nedelja bo bela nedelja.