OZNANILA: cvetna nedelja

Za čiščenje cerkve in župnijskega doma se zahvaljujem vsem, ki ste prišli. V četrtek 14. aprila zjutraj naj pride še skupina iz Velikega Mengša severno od Prešernove in Kolodvorske.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše o župniji Vipava. Izšla so nova Misijonska obzorja. Izšla je revija V Materini šoli. Izšla je revija Don Bosko.

Do tretjega maja ni verouka. Povabljeni k obredom velikega tedna.

V ponedeljek bo obisk bolnikov po domovih.

V sredo bo začetek birmanske 9-dnevnice.

V četrtek se bodo predstavili letošnji prvoobhajanci.

V petek je strogi post. Ob 15.00 bo križev pot.

V soboto ob 6.00 bo blagoslov ognja in vode. Od 6.30 češčenje pri božjem grobu. Napišite se v razpredelnico (v cerkvi pri stranskem oltarju), da Jezus ne bo sameval. Od 9.30 – 10.00 vabljeni veroučenci. Od 14.20 do 17.15 bodo blagoslovi jedil. Ob 20.30 bo velikonočna vigilija.

Na veliko noč ob 6.00 bo vstajenjska procesija, sledi sveta maša. Praznični maši bosta še ob 10.00 in 19.00.

V četrtek bo nabirka za Ukrajino. V petek ob božjem grobu za kristjane v sveti deželi. Darovi ob blagoslovu velikonočnih jedil so za domača duhovnika. Na veliko noč bo ofer za stroške fasade.

Spoved je pol ure pred vsako sveto mašo.