OZNANILA: angelska nedelja

Rojstvo Device Marije

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Velikega Mengša, severno od Prešernove in Kolodvorske. Prihodnjo soboto so na vrsti Mali Mengeš, vzhodno od Liparjeve.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše, kakšno šolsko leto nas čaka? O mežnarju, ki to delo opravlja že 71 let. Izšla je revija v Materini šoli.

V ponedeljek od 11.45 do 12.15 vabljeni v župnijsko cerkev prijatelji Radia Ognjišče. Tu se boste srečali z zaposlenimi na tem radiu. Skupaj bomo molili ob 12.00 uri.

V ponedeljek se pričenja verouk v novem pastoralnem letu. Ob 17.00 bo srečanje za ministrante. Vabljeni tudi novi.

V sredo bo praznik Marijinega Rojstva. Sveti maši bosta ob 8.00 in 19.00. Pred večerno mašo bo eno uro češčenje pred Najsvetejšim.

V petek ob 17.00 bo priprava staršev in botrov na krst otrok.

V soboto bo molitveni dan za duhovne poklice na Brezjah. Cena avtobusa je 10 €  Prijave zbiram do srede 8. 9. do 20.00.

Prihodnja nedelja bo katehetska. Ob začetku novega veroučnega leta pa tudi nedelja mladih.

Za stično, kjer bo v soboto 19. 9. srečanje slovenske verne mladine, se lahko prijavite na internetu sticna.net ali pri župniku. Vstop na prizorišče Stične je PCT. Vstopnina je 10 € + prevoz. Pri župniku prijave zbiramo do 12. 9. do 20.00.