OZNANILA: dvaindvajseta navadna nedelja

Francisco de Zurbarán: sveti Gregor veliki

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Velikega Mengša od Grobeljske do Kolodvorske. Prihodnjo soboto so na vrsti Mali Mengeš vzhodno od Liparjeve.

Izšla je nova številka Družine. V njej si preberite: od prodajalke opija do redovnice. Izšla je nova številka Ognjišča. V njem preberite o Kristusovih učencih za vse življenje.

Izšel je nov Mihaelov list.

V sredo od 16.30 do 18.00 bo vpis otrok v prvi razred verouka. Vpisnice lahko natisnete iz spletne strani župnije. Za prvi razred je drugačna, kot za ostale razrede.

V četrtek od 17.00 do 18.00 ure bo vpis za verouk za razrede od 2. do 9. razreda. Vpisnice za verouk so na spletni strani župnije.

V petek bo prvi petek. Po domovih bo obisk bolnikov.

Od srede do sobote bo od 18.00 dalje češčenje Najsvetejšega. Iz sobote na nedeljo bo celonočno češčenje v župnišču.

Prihodnja nedelja bo 23. navadna ali angelska.

Vsem animatorjem oratorija se zahvaljujem za pripravo in izvedbo letošnjega oratorija.