OZNANILA: Šesta velikonočna nedelja

John Singleton Copley: Jezus se vzpenja v nebesa

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini s Pristave in Malega Mengša zahodno od Liparjeve. V soboto so na vrsti Veliki Mengeš od Grobeljske do Kolodvorske.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše: Marija nas vodi k Jezusu. Evropa sodelovanja ali tekmovalnosti.

Izšla je knjiga z naslovom: Kako sem postal čudak. Napisal jo je Tone Kompare, župnik v Trnovem, ki jprihaja iz Mengša. Priporočen dar za knjigo je 10 €. Če kdo da kaj več, gre ostalo za obnovo fasade na župnijski cerkvi.

Od ponedeljka do srede so prošnji dnevi: svete maše so vedno ob 7h zjutraj: V ponedeljek v Loki, v torek v Grobljah in v sredo v Mengšu.

V četrtek je slovesni praznik Gospodovega vnebohoda, svete maše bodo ob 8.00, 18.00 in 19.00.

V soboto od 8.00 do 10.00 ali od 15.00 do 16.00 naj se v župnijski pisarni oglasijo botri iz Mengša, ki bodo birmanski botri v nedeljo 23. maja v Mengšu.

Prihodnja nedelja bo 7. velikonočna.