Tedenska oznanila

OZNANILA: Nedelja svete družine

Foto: Anže Hribar

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Pristave in Malega Mengša zahodno od Liparjeve. V soboto so na vrsti Veliki Mengeš od Grobeljske do Kolodvorske.
Izšla je nova številka Ognjišča. V njem si preberite: Je koronavirus demonsko delovanje?
Svete maše med tednom bodo ob delavnikih ob 17.00 in 18.00. K vsaki maši lahko pridejo ljudje iz 14 različnih gospodinjstev. V petek bosta sveti maši ob 9h in 10h. V nedeljo lahko prejmete le sveto obhajilo od 8.45 do 9.00 ter od 11.15 do 11.30 ure.
V četrtek je drugi sveti večer. Pokropimo in pokadimo stanovanje in zmolimo rožni venec.
Koledovanje. Letos bodo mladi letake razdelili kot poštarji po
vaših nabiralnikih. Če ste pripravljeni podpreti naše misijonarje, lahko izpolnite položnice ali denar v ta namen prinesete v župnišče ali župnijski nabiralnik. Vendar napišete, da je vaš dar namenjen za koledovanje.