Dogodki pred nami

Oratorij 2020

Oratorij bo letos potekal od 17. do 21. avgusta.

Prijavnic za oratorij ne zbiramo več. Zaradi drugega vala epidemije covid-19 bomo oratorij letos, če bodo razmere dopuščale, izpeljali z manjšim številom udeležencev (cca. 50 oseb – otroci in animatorji).

Osnovne informacije in prilagoditve zaradi razmer glede koronavirusa:

  • oratorij bo vsak dan trajal od 8.00 do 14.00,
  • izleta z avtobusom to leto ne bomo izvedli, zato se bomo v drugi polovici tedna odpravili na pohod (priporočamo naj na izlet vzamejo malo več malice ter športno obutev),
  • v petek ne bo običajne zaključne prireditve, namesto tega bo v nedeljo, 23.oratorijska maša,
  • da bo prihajalo do čim manj fizične bližine in stikov, bodo otroci razdeljeni v skupine, ki bodo skozi celoten oratorij enake (tako bo pri vseh delih oratorija).

Zaradi koronavirusa bomo letos sprejeli nekaj prilagoditev. Zavedati se morate, da popolne varnosti ne moremo zagotoviti, zato s pošiljanjem otroka na oratorij prevzemate popolno odgovornost. Storili bomo vse, kar je v naši moči, da preprečimo morebitno širjenje virusa.