OZNANILA: nedelja svete družine

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Pristave in Malega Mengša zahodno od Liparjeve. Glede na to, da je prihodnjo soboto praznik Gospodovega razglašenja (svetih treh kraljev), vabim, da se cerkev čisti že v petek ob 7.00. Na vrsti je skupina iz Velikega Mengša od Grobeljske do Kolodvorske.

Izšel je nov Mihaelov list.

V nedeljo, 31. 12., bo po sveti maši ob 10.00 blagoslov otrok. Ker je drugi sveti večer, blagoslovimo stanovanja in molimo rožni venec. Večerna sveta maša, pri kateri se bomo zahvalili za vse milosti letošnjega leta, bo ob 18.00.

V ponedeljek bo praznik Marije, Svete Božje Matere. Sveti maši bosta ob 10.00 in 18.00. K sveti maši ob 10.00 bodo prišli tudi taizéjski romarji. Ta dan je tudi svetovni dan miru.
Od srede do sobote bo ob 17.00 molitev pred Najsvetejšim. V četrtek ob 13.00 bo pogreb Francija Tomeca iz Erjavčeve ulice. Gospod, daj mu večni pokoj.

V petek bo v Loki sklep koledniške akcije. Zberemo se ob 16.30 pred kamnitim mostom. Ko pridemo v cerkev, sledi sveta maša. V soboto 6. 1. sta obe sveti maši, ob 8.00 in 18.00, v sklopu praznika Gospodovega razglašenja.

Prihodnjo nedeljo bo praznik Jezusovega krsta.