OZNANILA: tretja adventna nedelja

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Malega Mengša vzhodno od Liparjeve. Prihodnjo soboto so na vrsti Topole in Dobeno.

Danes ob 15.00 srečanje skupina Vera in Luč.

Danes ob 18.00 bo v župnijski cerkvi sestanek za gostitelje taizejskih romarjev. Še vedno ste lahko gostitelji.

V ponedeljek bo po uradnih urah obisk bolnikov po domovih.

V sredo bo ob 17.00 molitev pred Najsvetejšim. V četrtek bo od 17.00 dalje na voljo tuj spovednik.

V petek bo od 7.00 do 18.00 spovedovanje v Domžalah. Ob 19.30 bo spovedovanje v Moravčah za mlade. Bo pričevanje, adoracija, spoved in druženje. V petek po sveti maši bo imel adventno božični koncert v župnijski cerkvi MPZ Svoboda.

V soboto in nedeljo bodo pri mašah sodelovali mengeški skavti, ko bodo prinesli luč miru iz Betlehema.

Prihodnja nedelja bo 4. adventna nedelja. Ker bo ta dan že prvi sveti večer, bo sveta maša tudi zvečer ob 18.00. V župnišču je na voljo kadilo in oglje. Še posebej otroci vabljeni k božični devetdnevnici. Za vsak obisk svete maše pri devetdnevnici boste dobili ovčko.