OZNANILA: dvaindvajseta navadna nedelja

Rojstvo Device Marije

Za čiščenje in krašenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Topol in Dobena. Prihodnjo soboto so na vrsti Pristava in Mali Mengeš zahodno od Liparjeve.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše, da je šola veliko več kot znanje. Pa tudi o škodi in stiskah po poplavah. Izšel je nov Mihaelov list.

Zopet se začenjajo uradne ure tudi v ponedeljek in torek dopoldan.

Umrla je Ivana Osel. Pogreb pokojne bo v torek ob 15.00 uri. Gospod, daj ji večni mir in pokoj. Naj počiva v miru.

V četrtek ob 17.20-18.30 bo vpis k verouku za veroučence od 2.-7. razreda.

V petek bo praznik rojstva Device Marije – mali šmaren. Sveta maša bo ob 8.00 in 19.00.

V soboto bo na Brezjah škofijski molitveni dan za duhove poklice. Za sodelovanje na tem molitvenem dnevu je letos odgovorna dekanije Domžale, katere del je tudi župnija Mengeš. Vabljeni posebej ministranti, mladi, člani ŽPS, molivci, družine. Več nas bo, lepše bo. Ob 9.00 bo molitvena ura, ob 10.00 sveta maša. Organiziran bo avtobusni prevoz. Prijavite se v župnišču, vsaj do srede zvečer do 21.00. Lahko greste pa seveda tudi sami z avtom, kolesom ali peš.

V nedeljo bo nedelja mladih. Po sveti maši, ki bo ob 10.00, grem maševat še v hribe. Če gre kdo z menoj, naj se oglasi v sredo po sveti maši v župnišču. Vabim seveda tudi mlade, ker je nedelja mladih.