OZNANILA: velika noč

Rembrandt: Vstali Kristus se prikaže Mariji Magdaleni

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Pristave in Malega Mengša, zahodno od Liparjeve. Prihodnjo soboto so na vrsti Veliki Mengeš od Grobeljske do Kolodvorske.

Izšla je nova dvojna velikonočna številka Družine. Izšla je revija Prenova in Misijonska obzorja.

V ponedeljek so svete maše po nedeljskem razporedu. Ob 20.00 bo v župnijskem domu filmski večer. Vabljeni!

V torek po sveti maši bo seja ŽPS.

V sredo ob 18.00 bo molitev pred Najsvetejšim.

V četrtek ob 17.30 bo priprava staršev in botrov na krst otrok.

V soboto ob 20.15 bo v župnijski cerkvi revija mladinskih pevskih zborov dekanije Domžale.

Prihodnja nedelja bo bela nedelja.

Vsak dan bo 15 minut pred sveto mašo devetdnevnica Božjega usmiljenja. Molitev rožnega venca bo zato pol ure prej. Zbiramo prijave na župnijsko romanje na Sveto goro, ki bo v soboto 22. aprila. Možno bo naročiti tudi romarsko kosilo.

Ker bomo obnavljali orgle, iščemo stare fotografije teh orgel ali njihovih predhodnic. Zato vas prosim, če pogledate po vaših družinskih arhivih. Če jih boste našli, bomo hvaležni, da lahko stare fotografije orgel skeniramo in vam jih potem tudi vrnemo.

Zahvaljujem se vsem liturgičnim sodelavcem za sodelovanje pri obredih velikega tedna: ministrantom, pevcem, bralcem beril in pasijona. Vsem, ki skrbite za prte, krašenje in čiščenje cerkve. Vsem, ki nosite bandera, nebo, pritrkovalcem in godbi.