OZNANILA: tretja navadna nedelja

Giovanni Battista Lucini: sveti Frančišek Saleški

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Topol in Dobena. Za čiščenje župnijskega doma pa staršem veroučencev 4. in 5. razreda.
Prihodnjo soboto so na vrsti Pristava in Mali Mengeš zahodno od Liparjeve.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše o ekumenski škodi, ki jo povzroča druženje patriarha Kirila in Putina. Izšla je revija Prenova in revija Don Bosko in nov Mihaelov list.

V torek ob 19.00 bo v župnijski cerkvi sestanek za starše bodočih birmancev, veroučencev 7. in 8. razreda verouka.

V sredo ob 17.00 bo molitev pred Najsvetejšim.

V petek ob 17.00 bo Međugorska molitev. Mladi domžalske dekanije vabljeni na pohod z baklami.

V soboto bo dan odprtih vrat na Škofijski klasični gimnaziji v Šentvidu nad Ljubljano. Vabljeni predvsem devetošolci. Ob 19h bo v Šentvidu pri Lukovici koncert duhovno-ritmične glasbe. Vabljeni!

Prihodnja nedelja bo 4. navadna. Ob 10.00 bo družinska sveta maša, sodelujejo starši in veroučenci 7. razreda.