Tedenska oznanila

OZNANILA: nedelja Jezusovega krsta

Gustave Dore – Jezusov krst

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Velikega Mengša severno od Prešernove in Kolodvorske. Prihodnjo soboto so na vrsti Mali Mengeš vzhodno od Liparjeve. Za čiščenje župnijskega doma se zahvaljujem mamam veroučencev 5. razreda.

Izšla je nova številka Družine, ki je posvečena pokojnemu papežu Benediktu XVI.

V tem tednu bo zopet verouk za vse razrede.

V ponedeljek po sveti maši bo verouk za odrasle.

V torek po sveti maši bo seja ŽPS.

V sredo ob 15.00 bo pogreb Jožefa Berganta iz Loke. Gospod, daj mu večni mir in pokoj.
Ob 17.00 bo molitev pred Najsvetejšim.

V petek ob 16.30 uri bo v župnijskem domu srečanje za Slomškovo bralno priznanje. Po sveti maši bo v župnijski cerkvi božični koncert ŽPZ Stane Habe iz Domžal z Manco Dornik – harmonika in Tomažem Habetom – orgle.
Ob 20.00 uri bo sestanek za animatorje oratorija v župnijskem domu.

Prihodnja nedelja bo 2. med letom.