OZNANILA: nedelja Kristusa Kralja

Kristus Kralj (samostanska cerkev v Thuinu, Nemčija)

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini s Pristave in iz Malega Mengša zahodno od Liparjeve. Prihodnjo soboto je na vrsti skupina iz Velikega Mengša od Grobeljske do Kolodvorske.

Izšla je nova številka Družine. V njej lahko preberete pogovor z dr. Janezom Juhantom – PROTI zmanjševanju demokratičnosti.

V torek goduje sveta Cecilija, zavetnica cerkvene glasbe. Cerkveni pevci vabljeni k sveti maši in po maši na zakusko.

V petek ob 17.00 bo Međugorska molitev, ob 19.30 pa mladinski pevski zbor župnije Mengeš vabi na koncert slavilnih pesmi v župnijsko cerkev.

Prihodnja nedelja bo 1. adventa. Mengeško skavti bodo prodajali adventne venčke pred sveto mašo. Pri maši bo blagoslov adventnih venčkov. Pri vseh mašah bo nabirka za karitas.