OZNANILA: enaintrideseta navadna nedelja

Rolin Master: Jezus in Marija z vsemi svetimi

Za čiščenje in krašenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Velikega Mengša od Grobeljske do Kolodvorske. Prihodnjo soboto so na vrsti Mali Mengeš, vzhodno od Liparjeve.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše, kako okrepiti vez do pokojnih. Izšla je nova številka Ognjišča. V njem piše o tatujih in tetoviranju. Izšel je nov Mihaelov list.

Ker prihodnji teden ni pouka, tudi ni verouka. V torek je praznik vseh svetih. Svete maše bodo po nedeljskem razporedu. Ob 14.00 bo bogoslužje božje besede in blagoslov pokopališča. Ob 17.00 bo v cerkvi molitev rožnih vencev za rajne. Vabljeni.

Na verne duše, 2. novembra, bodo maše po nedeljskem razporedu. Po večerni sveti maši bo v župnijskem domu prvo srečanje Delavnic molitve in življenja.

Od srede so sobote bo od 17.00 do 18.00 molitev pred Najsvetejšim.

V petek bo obisk bolnikov po domovih.

Iz sobote na nedeljo bo celonočno češčenje v župnišču.

Prihodnja nedelja bo zahvalna. Pri vseh mašah bo ofer za župnika.