OZNANILA: štiriindvajseta navadna nedelja

foto: Anže Hribar

Za čiščenje in krašenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Velikega Mengša od Grobeljske do Kolodvorske. Prihodnjo soboto so na vrsti Veliki Mengeš severno od Prešernove in Kolodvorske.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše, da ni greh, če obogatiš, greh je, če bogat umreš. Nova knjiga Pod homškim hribom. Izšla je revija V Materini šoli.

V ponedeljek bo začetek novega veroučnega leta.

V torek po sveti maši bo seja ŽPS.

V sredo ob 18.00 bo molitev pred Najsvetejšim.

V četrtek ob 15.00 bo pogreb Branke Kopina. Gospod, da ji večni mir in pokoj.

V petek po sveti maši bo v župnijskem domu predavanje na temo: Ali je arhitekt Jože Plečnik svetnik? Vabljeni.

V soboto bo v Stični srečanje slovenske verne mladine. Iz dekanije Domžale bo peljal poseben avtobus. Prijave za avtobus zbiram do torka do 18.00.

Prihodnja nedelja bo katehetska. Veroučenci k sveti maši ob 10.00 prinesite šolske torbe k blagoslovu.

Ob 14.00 bo kviz za ministrante in turnir v nogometu v Ihanu. Ministranti se zberemo ob 13.30 in gremo z avtomobili v Ihan.