OZNANILA: osemnajsta navadna nedelja

Lodovico Carracci: Spremenitev

Za čiščenje in krašenje cerkve se zahvaljujem skupini s Pristave in Malega Mengša, zahodno od Liparjeve.

Prihodnjo soboto so na vrsti Veliki Mengeš od Grobeljske do Kolodvorske.

Izšla je nova številka Družine. V njej so objavljene prestavitve letošnjih duhovnikov. Papež na obisku v Kanadi. Izšla je nova številka Ognjišča. V njej so predstavljene ljubljanske cerkve, ki jih je opremljal arhitekt Jože Plečnik. Izšel je nov Mihaelov list in Božja beseda danes.

Umrl je Franc Žagar. Pogreb pokojnega bo v četrtek ob 15.00. Gospod, daj mu večni mir in pokoj.

Od srede do sobote bo uro pred mašo češčenje Najsvetejšega in molitve po različnih namenih.

V petek bo prvi petek. Po domovih bo obisk bolnikov.

V soboto bo vpis svetih maš za september in oktober. Od 7.00 do 8.30. Iz sobote na nedeljo bo v zimski kapeli celonočno češčenje. Prihodnjo nedeljo ob 10.00 bo sveta maša v Loki. Žegnanje.