OZNANILA: trinajsta navadna nedelja

Konstantinos Paleokapas: Sveta Peter in Pavel

Za čiščenje in krašenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Pristave in Malega Mengša, zahodno od Liparjeve. Prihodnjo soboto so na vrsti Veliki Mengeš  od Grobeljske do Kolodvorske.

Izšla je nova št. Družine – dvojna, novomašna. Izšla je nova številka Ognjišča. V prilogi so predstavljena Plečnikova dela, tudi njegov krstni kamen v mengeški župnijski cerkvi.

V ponedeljek zaradi bolezni župnika odpade romanje tistih, ki čistite in krasite cerkev, na svete Višarje.  Romanje bomo organizirali v nekem drugem terminu.

Umrl je Štefan Borin. Pogreb pokojnika bo v sredo ob 15.00. Gospod, daj mu večni mir in pokoj. Naj počiva v miru.

V sredo ob 19.00 bo slovesnost zlate maše rojaka g. Janeza Kompareta. Vabljeni.

V četrtek bo pred sveto mašo ob 18.00 molitev za duhovne poklice.

V petek bo prvi petek. Po domovih bo obisk bolnikov. Tudi v petek in soboto bo pred sveto mašo uro češčenja pred Najsvetejšim. Vabljeni.

Prihodnja nedelja bo 14. navadna.