OZNANILA: šesta velikonočna nedelja

Foto: Anže Hribar

Za čiščenje in krašenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Pristave in M. Mengša zahodno od Liparjeve. Prihodnjo soboto so na vrsti V. Mengeš od Grobeljske do Kolodvorske.

Izšla je nova št. Družine. V njej piše o svetništvu Karla de Foucalda. Predsednik Karitas Evropa. Vojna v Ukrajini in koronakriza sta tek na dolge proge, to je maraton.

Pred nami so prošnji dnevi. V ponedeljek se ob 6.00 uri zberemo v župnijski cerkvi in gremo v procesiji v Loko, kjer bo sveta maša. V torek bo sveta maša v Grobljah ob 7.00 uri, v sredo pa ob 6.00 uri v Mengšu.

V četrtek je praznik Gospodovega vnebohoda. Sveti maši sta ob 8.00 in 19.00 uri.

V petek ob 20.00 uri bo v župnijskem domu predavanje na temo pekel. Predaval bo prof. dr. Bogdan Dolenc. Po predavanju bo pogovor s predavateljem. Vabljeni.

Prihodnja nedelja bo 7. velikonočna.