OZNANILA: druga postna nedelja

Guido Reni: sveti Jožef z Jezusom

Za čiščenje cerkve in župnijskega doma se zahvaljujem skupini iz Malega Mengša, vzhodno od Liparjeve. Prihodnji petek so na vrsti Topole in Dobeno.

Izšla je nova številka Družine. Tudi ta številka prinaša novice iz Ukrajine. Ni pravične vojne, lahko je le pravična obramba.

Ob 15.00 uri bo križev pot v Loki. Vabljeni.

V ponedeljek ob 19.00 uri bo v župnijskem domu predavanje za starše birmancev in njihove botre. Tema: Birma – ljubezen Svetega Duha.

V sredo ob 17.00 bo molitev pred Najsvetejšim, ob 19.00 pa sestanek in kateheza za starše letošnjih prvoobhajancev. Tema: praznovanje svetega obhajila s pomočjo simbolov.

V soboto bo slovesni praznik svetega Jožefa. Sveta maša bo ob 8.00 zjutraj v Mengšu, ob 10.00 na Viru romarska, večerna ob 18.00 bo že nedeljska. Ta dan se začenja teden družine.

Prihodnja nedelja bo 3. postna. Ob 15.00 bo križev pot v župnijski cerkvi.