OZNANILA: osma navadna nedelja

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Velikega Mengša od Grobeljske do Kolodvorske. Prihodnjo soboto so na vrsti Veliki Mengeš, severno od Prešernove in Kolodvorske.

Izšla je nova številka Družine. V njej je pogovor z sestro Marto Meško, misijonarko v Ukrajini. Izšla je nova številka Ognjišča. V njej piše o pasijonskih jaslicah.

Izšel je nov Mihaelov list.

V sredo bo pepelnica in začetek postnega časa. Iz slovenske karitas so poslali položnice in ideje za 40 dni brez alkohola.

Od srede do sobote bo uro pred sveto mašo molitev pred Najsvetejšim. V petek bo obisk bolnikov po domovih.

Umrl je Marijan Černivec iz Topol, pogreb bo v četrtek ob 15.00 uri. Gospod, daj mu večni mir in pokoj.

V petek bo pri maši pobožnost križevega pota.

V soboto ob 16.30 bo priprava na krst otrok. V nedeljo ob 15.00 uri bo ljudska pobožnost križevega pota v župnijski cerkvi.