OZNANILA: triintrideseta navadna nedelja

sveta Marjeta Škotska

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Velikega Mengša od Grobeljske do Kolodvorske. Prihodnjo soboto so na vrsti Veliki Mengeš severno od Prešernove.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše o največjih cerkvenih orglah v Sloveniji. Danes se začenja teden zaporov.

Umrla je Sonja Vratanar. Pogreb pokojne bo v torek ob 13.00 uri. Gospod, daj ji večni mir in pokoj. Naj počiva v miru.

V torek ob 19.00 uri bo prva seja novega sestava ŽPS. Seja bo v župnišču. Prihodnjo nedeljo bo praznik Kristusa Kralja in sklep cerkvenega leta.

V torek 23. in sredo 24. novembra nameravamo čistiti podstrešje v župnijski cerkvi. Za torek potrebujemo 2 prostovoljca, za sredo pa 6. Kdor ima čas in je pripravljen pomagati, naj se prijavi v župnišču.