OZNANILA: enaintrideseta navadna nedelja

Vsi svetniki

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Topol in z Dobena. Prihodnjo soboto so na vrsti Pristava in Mali Mengeš  zahodno od Liparjeve.

Izšla je nova številka Družine. V njej piše: kaj so o posmrtnem življenju povedali svetniki. O 50-letnici Orglarske šole v Ljubljani. Izšla je nova številka Ognjišča. V njej piše o Od lanu do platna. O smrti in samomoru. O orglah v koprski stolnici. Izšel je nov Mihaelov list.

Prišle so položnice Karitas Ljubljana z naslovom STISKA, s katero zbirajo sredstva za nakup hrane in pomoč ljudem pri plačilu osnovnih življenjskih stroškov.

V ponedeljek je zapovedani praznik vseh svetih. Svete maše bodo po nedeljskem razporedu. Ob 14.00 bo bogoslužje v cerkvi in kasneje še na pokopališču ter blagoslov grobov. Ob 17.00 bo molitev rožnih vencev v cerkvi za rajne.

Cerkev naklanja prvih osem dni v novembru popolni odpustek za obisk pokopališča, ter molitev za rajne. Potrebno je biti pri spovedi in obhajilu ter moliti po namenu svetega očeta.

V torek je spomin vseh vernih rajnih. Tudi ta dan so maše po nedeljskem razporedu.

Od srede do sobote bodo ob 17.00 molitve pred Najsvetejšim v cerkvi. V petek dopoldan bo obisk bolnikov po domovih.

V petek ob 17.00 bodo vaje za ministrante. V petek ob 19.00 bo mladinski verouk.

Prihodnja nedelja bo zahvalna. Pri vseh mašah bo ofer za župnika.