Tedenska oznanila

OZNANILA: Šestnajsta navadna nedelja

Konrad Witz: Sveti Krištof

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Topol. Prihodnjo soboto so na vrsti Pristava in Mali Mengeš zahodno od Liparjeve.

Izšla je nova številka Družine. V njej preberite o primerni obleki za v cerkev. Izšla je nova številka revije Prenova. Prišli so brezplačni izvodi PRO – Prijatelji radia Ognjišče. Revija je posvečena 30 letnici samostojne Slovenije.

Umrl je Franc Hren iz Loke. Pogreb pokojnika bo v torek ob 15.00 uri. Gospod, daj mu večni mir in pokoj.

V sredo ob 18.00 uri bo molitev pred Najsvetejšim.

V soboto in nedeljo bo po sveti maši blagoslov avtomobilov in ob tem nabirka za nova misijonska vozila. Blagoslov vozil in voznikov bo ponovno možnost za darovanje prispevkov k nakupu tako potrebnih vozil našim misijonarjev. Darove lahko prinesite v Misijonsko središče Slovenije ali jih nakažete na njihov račun. (klikni)

V nedeljo bo to tudi prvi svetovni dan starih staršev in ostarelih.