OZNANILA: Sveta trojica

Leandro da Bassano: Sveta Trojica

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Malega Mengša vzhodno od Liparjeve. Prihodnjo soboto je na vrsti s skupina iz Topol in Dobena.

Izšla je nova številka Družine. V njej je predstavitev novega Celjskega škofa Maksimilijana Matjaža.

Izšla je nova številka Ognjišča. V njej piše o srečnem času osvoboditve. Izšla je revija V Materini šoli.

V ponedeljek je praznik Obiskanja Device Marije in sklep šmarnic. Od torka naprej bo le ena večerna sveta maša ob 19.00 uri. Prebirali bomo vrtnice z naslovom: Rednik Sina Božjega. O svetem Jožefu.

Od srede do sobote so redne molitve pred Najsvetejšim eno uro pred sveto mašo. Vabljeni.

V četrtek je slovesni in zapovedani praznik Svetega Rešnjega telesa in Krvi. Svete maše bodo ob 8.00 10.00 in 19.00, ko bo v cerkvi simbolična procesija.

V petek bo po domovih obisk bolnikov. Iz sobote na nedeljo bo celonočno češčenje v zimski kapeli.

Prihodnja nedelja bo 10. navadna med letom.

Na spletni strani slovenske škofovske konference lahko davčni zavezanci do 31. maja donirajo 1% dohodnine slovenski katoliški cerkvi. Donacija je možna tudi preko obrazca e-davki.