OZNANILA: Tiha nedelja

Če kdo hoče meni služiti, naj hodi za menoj, govorí Gospod,
in kjer sem jaz, tam bo tudi moj služabnik. (Jn 12, 26)
Foto: Anže Hribar

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Topol in z Dobena. Prihodnjo soboto bo generalno čiščenje za vse skupine.

Izšla je nova št. Družine. V njej piše o Jožefu iz Nazareta. O vlogi očetov in moških v družini. O zdravniku, ki je odkril trisomijo 21.

Od 21. do 27. marca bo 16. radijski misijon na radiu Ognjišče. Vabljeni k poslušanju.

V četrtek bo slovesni praznik Gospodovega Oznanjenja – materinski dan. Svete maše bodo ob 8h, 18h in 19h.

Prihodnja nedelja bo Cvetna. Ta dan se prestavi uro za eno uro nazaj. Pri vseh mašah, tudi v soboto zvečer bo blagoslov butar in oljčnih vejic v cerkvi. Vabljeni k sveti maši tudi v soboto ob 19h, ki je najslabše obiskana.

Na voljo so oljčne vejice v krstilnici.

Vabljeni k spovedi za Veliko noč. Vsak večer pred sveto mašo. Velikokrat tudi med sveto mašo.