OZNANILA: Zahvalna nedelja

Z gospodom Štefanom se vam zahvaljujeva za darovane svete maše in vse priboljške, ki sva jih deležna od vas. Zahvaljujeva se tudi vsem sodelavcem na pastoralnem in gospodarskem področju.

Vlada je uvedla pouk na daljavo. Tudi verouk bo odslej do preklica potekal na daljavo v različnih oblikah (zoom, sms sporočila, sporočila po elektronski pošti).

Od ponedeljka do sobote je obhajilo v cerkvi možno prejeti v župnijski cerkvi ob 17.00 uri. Pol ure prej je možnost za sveto spoved. V nedeljo bo obhajilo ob 9.00 uri in ob 11.15. Če se zbere več kandidatov počakajte zunaj v varni razdalji in bo obhajilo v več valovih.

Na sredi cerkve bo skrinjica za darove za cerkev. Na zahvalno nedeljo bodo darovi za župnika. Vsem vnaprej Bog povrni.

Prihodnja nedelja bo 33. navadna.