Uncategorized

OZNANILA: Vsi sveti

ruska šola (Mestni muzej Livorno): Vsi svetniki

Izšla je nova številka družine. V njej je intervju z nadškofom Stanislavom
Zoretom. Izšla je nova številka Mihaelovega lista (klikni).

Umrl je Jernej Skok iz Slamnikarske ulice. Pogreb bo v družinskem krogu v četrtek ob 14.00 uri. V petek bo po domovih obisk bolnikov. Sveto obhajilo bo še naprej možno prejeti vsak večer ob 17.00 v župnijski cerkvi.

Spoved bo v petek od 16.30 do 17.00. Tako spoved kot obhajilo sta seveda možna tudi po dogovoru.

Prihodnja nedelja bo zahvalna. Ob tej priložnosti se oba z gospodom Štefanom zahvaljujeva za vse pozornosti, ki sva jih od Vas deležna. Duhovniki nimamo plače, živimo od svetih maš in od vaše dobrote. Bog vam povrni za vse.
Zahvaljujeva se vsem sodelavcem v župniji. Tako na pastoralnem kot gospodarskem področju. Pomembno vlogo imajo tudi sodelavke Karitas.