Misijonska nedelja

MISIJONSKA NEDELJA

Za čiščenje cerkve in župnijskega doma se zahvaljujem skupini iz Pristave in Malega Mengša zahodno od Liparjeve.
Svete maše so od petka, 16. oktobra, zasebne, brez navzočnosti vernikov. Cerkev je vsak dan odprta za osebno molitev od 7.00 do 18.30. Vsak dan bo možno prejeti sveto obhajilo v cerkvi. Od ponedeljka do sobote ob 18.00. Možno po iti k sveti spovedi v sredo in petek od 17.30-17.55 ali po dogovoru. V nedeljo bo obhajilo ob 9.00, 10.00 in 11.15. Spoved pa od 9.10 do 9.50.
Birma v nedeljo odpade. Tudi verouk za vse razrede naslednji teden odpade.
Novembra, če ukrepi ne bodo sproščeni, bomo poskusili z veroukom na daljavo.
Izšla je nova št. Družine. V njej si preberite o Janezu Janežu, velikemu junaku Tajvana. O novem skavtskem vodstvu, o 10 razlogih za rožni venec.
V primeru, da imate nove predloge za obhajilo ali spoved, mi sporočite. Smo na začetku in se sproti vsi učimo.