Rožnovenska nedelja

Za čiščenje cerkve in župnijskega doma se zahvaljujem skupini iz Malega Mengša, vzhodno od Liparjeve. Prihodnjo soboto so na vrsti Topole in Dobeno.
V ponedeljek ob 20.00 uri bo v župnijski cerkvi sestanek za starše birmancev – dijakov prvih letnikov.
V torek po sveti maši bo seja ŽPS. Člani vabljeni.
V sredo ob 16.30 bo vpis za katehezo dobrega pastirja za otroke stare od 3-6 let. Ob 18.00 uri bo molitev pred Najsvetejšim v čast sv. Jožefu. Ob 20.00 uri bo priprava staršev in botrov na krst otrok v župnijskem domu.
V četrtek ob 20.00 se v župnišču v Dobu pričenja šola za zakon. Vsak 2. in 4. četrtek v mesecu. Vodita Špela in Blaž Otrin in župnik Jure Ferlež.
V soboto ob 16.30 bo v Loki sveta maša za gasilce. Ob 19.00 uri pa v župnijski cerkvi sveta maša za zakonske jubilante. Ne bo sprevoda. Kar posedite se v cerkvi. Obvezne so maske.
Prihodnja nedelja bo žegnanjska.