23. navadna nedelja

Rojstvo device Marije

Za čiščenje in krašenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Pristave in Malega Mengša zahodno od Liparjeve. Prihodnjo soboto so na vrsti Veliki Mengeš od Grobeljske do Kolodvorske.
Od 6. do 13. septembra bo potekal teden molitve za duhovne poklice pod geslom: Zaklad v glinasti posodi. Ta bi moral biti od 3. do 4. velikonočne nedelje, a je takrat odpadel zaradi koronavirusa.
V ponedeljek bomo zopet začeli z rednim veroukom. Zaključili smo ga marca zaradi koronavirusa. Višji razredi od 4. do 9. in prvi letnik srednje šole bo imel spoved v cerkvi, zato potrebujejo maske.
V torek bo Mali šmaren, praznik Marijinega rojstva. Sveti maši bosta ob 8.00 in 19.00. V sredo bo ob 18.00 molitev pred Najsvetejšim za duhovne poklice. Prihodnja nedelja bo 24. navadna.