Tedenska oznanila

Krištofova nedelja

Josip Egartner: Sveta Ana in Joahim

Za čiščenje cerkve se zahvaljujem skupini iz Topol. Prihodnjo soboto so na vrsti Pristava in Mali Mengeš zahodno od Liparjeve. Po vseh mašah bo blagoslov vozil.
Na sredini cerkve je nabiralnik za darove za vozila za misijonarje. Zadaj pod korom je nabiralnik, kamor ste povabljeni, da oddaste vašo telefonsko številko brez imena in naslova. V primeru epidemije jo bom moral oddati pristojnim državnim organom.
Prijavnic za oratorij ne zbiramo več. Zaradi drugega vala epidemije covid-19 bomo oratorij letos, če bodo razmere dopuščale, izpeljali z manjšim številom udeležencev (cca. 50 oseb – otroci in animatorji).
Prihodnjo nedeljo ob 10.00 bo sveta maša v Loki. To je žegnanjska nedelja za to podružnico. Ta dan ob 10.00 ni svete maše v Mengšu.